Wibracyjne przenośniki, podajniki i przesiewacze OVIBRA, są projektowane, produkowane i instalowane w przedsiębiorstwach we wszystkich branżach, gdzie mamy do czynienia z transportem technologicznym, segregacją i procesowaniem materiałów „sypkich”. Jesteśmy ekspertami w stosowaniu techniki wibracyjnej w procesach przemysłowych i mamy doświadczenia z wielu branż i zastosowań.

Urządzenia wibracyjne nadają się doskonałe do procesowania: transportu i segregacji zarówno bardzo delikatnych materiałów jak i dużych, ciężkich, na przykład i gorących odlewów. Przenośniki i podajniki mogą transportować materiał nawet do 10 stopni w górę. Charakteryzuje je cicha, bezawaryjna praca, płynny transport oraz możliwość regulacji wydajności.

Zalety te przekonujące wielu inwestorów do stosowania w swoich liniach technologicznych naszych przenośników. Podnośniki wibracyjne spiralne znajdują zastosowanie w różnych przemysłach w transporcie technologicznym i magazynowym. Mają zastosowanie również do prowadzenia selekcji oraz realizacji dodatkowych procesów fizycznych czy chemicznych w transportowanym materiale.

Jak możemy Ci pomóc?

Czy potrzebujesz wsparcia technicznego?

Części zamiennych?

Instalacji lub obsługi czy remontu?

Dzwoń na 77 402 4015-7 wewn. 22, lub 607 928 476
Dariusz CzywilisTwój człowieka w OVIBRA!