Tworzymy najlepsze przesiewacze wibracyjne i inne VIBRAcyjne urządzenia dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb.

Nasze produkty mogą wydawać się podobne jak w konkurencyjnych firmach, natomiast różni nas zaangażowane i otwarte podejście do twoich problemów. Dedykowani pracownicy Ovibry zadadzą serię odpowiednich pytań, jeśli trzeba to odwiedzą twoją firmę i po zebraniu kompletu informacji uruchomią proces selekcji odpowiednich urządzeń ze szczególnym uwzględnieniem ich skuteczności i niezawodności. Dlatego będziemy mogli przedstawić optymalną ofertę, popartą 100% Gwarancją Osiągów.

Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem urządzeń VIBRAcyjnych z możliwością ich modyfikacji oraz dostawy całych systemów procesowych dla materiałów sypkich. Czy twoje potrzeby nie są skomplikowane, czy też są złożone, zawsze dedykowani pracownicy Ovibry posiadają wolę, wiedzę oraz niezbędne doświadczenie, aby pomóc Ci zmierzyć się z tym wyzwaniem. Nasza firma jest otwarta na nowe wyzwania i pomysły. Współpracujemy od lat z Akademią Górniczo Hutniczą i wspólnie opracowujemy nowe produkty i rozwiązania. Będąc częścią amerykańskiej grupy KMC łączymy siły z Tripple S Dynamics – teksańskiego producenta urządzeń wibracyjnych z ponad stuletnią tradycją.

Nasi pracownicy są twoimi partnerami biznesowymi. Prosimy o zaufanie do naszego zaangażowania i wiedzy ekspertów. Naszym celem jest utrzymanie twojej satysfakcji na jak najwyższym poziomie.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Cieszymy się, że rozważasz Ovibrę jako partnera w rozwiązywaniu problemów technicznych i procesowych i nie możemy się doczekać przyszłej współpracy z twoją firmą.

 

Jak możemy Ci pomóc?

Czy potrzebujesz wsparcia technicznego?

Części zamiennych?

Instalacji lub obsługi czy remontu?

Dzwoń na 77 402 4015-7 wewn. 22, lub 607 928 476
Dariusz CzywilisTwój człowieka w OVIBRA!